SSS

Faydalı Bilgiler

İletişim

Ömür Boyu Garantili Su Arıtma Cihazı Fiyatları

11/05/2022

7 dakika

Ömür Boyu Garantili Su Arıtma Cihazı Fiyatları

İçindekiler

Canlı yaşamının sürdürülebilirliği açısından büyük bir öneme sahip olan suyun doğru kullanılması tüm insanlık için büyük bir önem taşıyor. Artan çevre kirliliği ile birlikte kirlenen temiz su kaynakları ve doğanın sahip olduğu muhteşem su döngüsünün kusursuz işleyişinin aksaması, su kaynaklarına daha çok özen gösterilmesi gerekliliğini gündeme getiriyor. Hâliyle gerek su kaynaklarının korunması gerekse karbon ayak izinin ve su israfının azaltılması adına çeşitli tedbirlerin alınması gerekiyor. Su arıtma cihazı kullanmak, sunduğu çoklu avantajlarla öne çıkan tedbirler arasında yer alıyor.  Musluk suyu arıtma cihazı plastik kullanımı gereksinimini ortadan kaldırması, enerji tasarrufunu mümkün kılması, kaliteli ve temiz suya kesintisiz erişmeyi sağlaması gibi önemli faydalar sunuyor. Musluk suyunu içilebilir standartlara yükselten su arıtma sistemi ile sunulan su arıtıcılar farklı teknolojilere, farklı kapasitede su tanklarına ve filtreleme proseslerine sahip olabiliyor. Arıtma cihazı fiyatları da bu unsurlar doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor.  En çok satan su arıtma cihazı modellerinin her geçen gün popülerlik kazanması ile “Su arıtma fiyatları ne kadar?” sorusunun yanıtları daha fazla merak ediliyor. Bu yazımızın konusu arıtma sistemi fiyatları: Su arıtma cihazlarının fiyatları ve ekonomik olup olmadıkları gibi en çok merak edilen konuları yazımızda bulabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazları Ekonomik mi?

En iyi su arıtma cihazı fiyatları özelinde araştırma içine girenlerin akıllarında “Su arıtma cihazları ekonomik mi?” sorusu olabiliyor. Bu soruya “Evet,” yanıtı vermek mümkün. Damacana ve şişelenmiş su satın alma ihtiyacının ortadan kalkması bir yana su arıtma cihazlarının su tasarrufuna olanak sağlaması ekonomik çözümlere dönüşmesinde etkili unsurlardan yalnızca bazıları. Su arıtma cihazı fiyatları her bütçeye uygun olacak geniş bir aralıkta karşımıza çıkıyor. Üstelik cihaz alma maliyetinden uzaklaşmak, cihazın garanti süresi bitince olası harcamaları engellemek de mümkün: Waternet su arıtma cihazı çeşitleri Waternet aylık ücret üyeliği ile evlerde ve iş yerlerinde kullanılabiliyor. Waternet su arıtma cihazları aylık üyelik ile kullanılabildiğinden ve üyelik sistemine dâhil olanlar ücretsiz filtre değişiminden yararlanabildiğinden maliyet avantajı maksimize edilebiliyor. Ömür boyu cihaz garantisi de kullanıcıların kârlılığını azaltıyor.

Waternet Su Arıtma Cihazı Modelleri

Su arıtma cihazlarının fiyatı ile ilgili endişelerden kurtulmak ve temiz suya her zaman ulaşmak isteyenlerin tercihi Waternet, birbirinden fonksiyonel ve gelişmiş su arıtma cihazlarına sahip. Waternet Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazları: Şık tasarımları ve fonksiyonellikleri ile öne çıkan Waternet tezgah üstü su arıtma cihazları, en çok tercih edilen su arıtma cihazı modelleri arasında. Ters osmoz teknolojisine sahip iki ayrı Waternet set üstü su arıtma cihazı bulunuyor:

 • Beyaz Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı: Good Design Award Tasarım Ödülü’ne sahip tezgah üstü su arıtma cihazı günlük 2 damacana su üretim kapasitesine sahip. Toplamda 6 litrelik tankında; 2,5 litre oda sıcaklığında, 2,5 litre soğuk ve 1 litre sıcak depolanabiliyor.

 • Gri Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı: Ret Dot Tasarım Ödülü’ne sahip olan ve 6,5 litrelik tank kapasitesi ile sunulan gri tezgah üstü su arıtma cihazının tasarruf sağlayan ekonomik modu bulunuyor.

 • Waternet Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı: 10 litrelik tank kapasitesi ile hem aileler hem de küçük ofisler için ideal tercihlerden biri olan Waternet tezgah altı su arıtma cihazı, günde 4 damacana su üretebiliyor. 

 • Waternet Su Sebilleri: Modern tasarımları, geniş tank kapasiteleri ve fonksiyonellikleri ile öne çıkan Waternet su sebilleri dört ayrı modelde sunuluyor.

 • Beyaz Arıtmalı Su Sebili: Kalabalık aileler ve ofisler için 12 litrelik tank kapasitesi ile sunulan su sebili, günde 5 litre su üretebiliyor. Ekonomik modu ile tasarruf sağlayan modelin sıcak/ soğuk su tercihi kapatılabiliyor. Tek musluktan sıcak, soğuk veya oda sıcaklığında su alınabiliyor.

 • Metro Arıtmalı Su Sebili: Günlük 5 damacana su üretebilen ve 21,1 litrelik tank kapasitesi ile kalabalık ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen Waternet Metro Arıtmalı Su Sebili tek musluktan sıcak, soğuk ve oda sıcaklığında su alabilme konforu yaşatıyor.

 • Gri Arıtmalı Su Sebili: 11 litrelik tank kapasitesi ile evler için ideal seçimlerden olan Waternet Gri Arıtmalı Su Sebili, olası kazaları engellemek üzere çocuk kilidine sahip. 

 • Sensörlü Arıtmalı Su Sebili: İyi suya en hijyenik şekilde ulaşılması amacıyla geliştirilen Waternet Sensörlü Arıtmalı Su Sebili; 6 litre oda sıcaklığında, 2 litre sıcak ve 3 litre soğuk olmak üzere toplamda 11 litre su tankı kapasitesi ile sunulur. 

Waternet Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Waternet su arıtma cihazı fiyatları söz konusu olduğunda cihaz yatırım bedeli anlaşılmamalıdır. Waternet markalı tüm su arıtma cihazlarını kullanmak için tek yapılması gereken Waternet üyelik sistemine dâhil olmaktır. Üyelik sistemimize dahil olunduğunda hem su arıtma cihazı fiyatları hem de su arıtma cihazı bakım fiyatları gibi maliyetlerden kurtulmak mümkündür. Waternet su arıtma cihazları için ödenmesi gereken aylık üyelik ücretler, tercih edilen ürünün tipi doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Waternet tezgah altı fiyat veya Waternet set üstü fiyat ile daha yüksek kapasitesi ile öne çıkan Waternet su sebili fiyatları farklılaşabilir. En detaylı bilgi için Waternet web sitesindeki formu doldurabilir ya da müşteri hizmetlerine 7/24 ulaşabilirsiniz. Ömür boyu cihaz garantisi, ücretsiz filtre değişimi garantisi, ücretsiz servis ve bakım hizmetlerinden yararlanılabilen Waternet üyelik sistemi ile siz de konforlu, sağlıklı ve ekonomik bir deneyim yaşayabilirsiniz. İyi suyla aranızdaki engelleri kaldırırken kaliteli hizmetlerle kesintisiz buluşmanın ayrıcalıklarını deneyimleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun Waternet su arıtma cihazını belirlemenize yardımcı olan Waternet ekibi, kurulumdan cihaz bakımlarına dek tüm süreçlerde yanınızda?

Waternet Aylık Ücreti Ne Kadardır?

Az önce de belirtildiği gibi Waternet aylık üyelik ücreti, tercih edilen su arıtma cihazı doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Waternet üyelik sistemine giriş yapıldığında seçilen ürün tipi doğrultusunda aylık bir üyelik bedeli ödeniyor ve aynı zamanda cihazların en verimli şekilde kullanılması adına gereken temel hizmetler alınabiliyor.  Waternet üyeleri için cihazların periyodik bakımları, Waternet ekibi tarafından takip ediliyor. Periyodik bakım zamanı geldiğinde randevu alınarak cihazların temizliği, filtre değişimi ve bakımı tamamlanıyor. Cihazın çalışmasında bir sorun olması durumunda ücretsiz teknik bakım hizmeti sunulabiliyor. 

Waternet’li Olmanın Avantajları

İnsanlar, hayvanlar, bitkiler ve mikroorganizmalar su sayesinde hayatta kalabiliyor. Metabolik süreçlerin gerçekleşmesi için de besinlere hücrelerin taşınmasında da bitkilerin solunum yapabilmesinde de su önemli bir rol oynuyor. Yaşamın temelini oluşturan su kaynakları ise ne yazık ki giderek azalıyor, bu nedenle su israfı yapmadan yaşamak için çaba harcamak gerekiyor.  Su arıtma cihazı kullanmak;

 • Karbon ayak izinin azaltılması,

 • Sürekli ideal içeriğe sahip suya erişim sağlanması,

 • Su ayak izinin azaltılması,

 • Su tasarrufu yapılması,

 • Damacana ya da pet şişede beklemiş su tüketiminin bitmesi,

 • Suya karışan mikroplastiklerin ve BPA’nın insan sağlığına zararlı etkilerinin ortadan kaldırılması gibi çok önemli faydalar sunar.

Waternet su arıtma cihazı kullanmak ise su arıtma cihazı kullanmanın sunduğu faydalara ek olarak;

 • Üyelik sistemi sayesinde arıtma cihazı fiyatları ile satın alma maliyetinin ortadan kalkması,

 • Ömür boyu garantili su arıtma cihazları ile buluşulması,

 • Yıllık bakım, su arıtma cihazı filtresi değişimi gibi ek ödemelere gerek kalmaması,

 • İhtiyaçlara uygun cihaz değişim imkânı,

 • Filtre değişim dönemlerinin Waternet tarafından takip edilmesi gibi kolaylıklar sağlar.

Waternet cihazları ve üyelik sistemi ile ilgili detaylı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Suyun İyisine Bugün Kavuşun

Waternet arıtma kalitesi ile buluşmanın şimdi tam zamanı? Siz de iyi, kaliteli, temiz ve lezzetli suya erişmek isterseniz waternet.com.tr adresini ziyaret edip “Ücretsiz Teklif Al” butonunu tıklayabilir ya da 850 250 22 22 numaralı hattan Waternet uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Suyun İyilik Hali İle Tanışın

Suyunuzu ücretsiz test etmekten ve ihtiyaçlarınıza uygun uluslararası sertifikalı cihazlarımızın danışmanlığını sunmaktan memnuniyet duyarız.

+90
Contact us

© Copyright 2024 - Tüm hakları Saklıdır