SSS

Faydalı Bilgiler

İletişim

Water and air care

WATERNET HAKKINDA

KURULDUĞUMUZ GÜNDEN BERİ İYİLİĞİ HEDEFLİYORUZ

Waternet olarak kendimize, sevdiklerimize ve dünyaya yararlı seçimler yapmak için çalışıyor, iyi bir gelecek için plastik atığı azaltacak çözümler üretiyoruz. Evimize kadar gelen suyun, doğru teknoloji ile buluşturulduğunda içilebilecek en iyi su olduğunu biliyoruz. Suyun iyilik halini sahiplenerek sağlığınızı, sıfır plastik ve sürdürülebilir çözümlerle de dünyanın geleceğini düşünüyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla üye sayımızı her geçen gün artırarak, su dünyasına yön veren bir marka olmayı hedefliyoruz.

SAĞLIK

KONFOR

EMPATİ

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Regional footprint

Ekibimiz ve Faaliyet Alanlarımız

Waternet olarak 2012 yılında Türkiye'de başlayan faaliyetlerimize, Purunity markamızı da dahil ederek hem Türkiye'de hem de Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman'da kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyoruz. Waternet ve Purunity markalarımızla, deneyim, uzmanlık ve müşteri memnuniyetinde bir adım önde bulunmaktayız. Geleceğin arıtma teknolojilerini takip eden, iyiliğe kendini adamış iyilik elçilerimizle sürekli büyüyerek hizmet ağımızı genişletiyor, daha fazla eve ve iş yerine iyi suyu ulaştırmaya ve en iyi su arıtma markası olma hedefimize devam ediyoruz.

Sertifikalarımız ve Ödüllerimiz

Arıtma suyu teknolojisinin güvenilirliği büyük önem taşır, bu yüzden arıtma sistemlerimiz dünya çapında tanınan sertifikalara ve ödüllere sahiptir.

National Sanitation Foundation (NSF)

National Sanitation Foundation (NSF)

Su, gıda, çevre ve tüketici ürünlerinin sağlık, hijyen ve temizlik standartlarının belirlenmesinde ve sertifikalandırılmasında yetkin, bağımsız, uluslararası en üst otoritedir. NSF 42, NSF 53, NSF 58, NSF 372 ve NSF 401 sağlık sertifikasyonlarının hepsine sahiptir.

Water Quality Association, Gold Seal Altın Mühür (WQA)

Water Quality Association, Gold Seal Altın Mühür (WQA)

Su Kalitesi Derneği’nin “Altın Mühür”ü uluslararası bir kalite ölçütüdür. Bu sertifikasyon, WQA tarafından, filtreleme cihazının en güvenilir ve dürüst üreticilerine verilen bir sertifikadır ve Waternet cihazları bu mühüre sahiptir.

CE Conformite European

CE Conformite European

Avrupa Birliği’nin teknik mevzuat uyumu içinde, ürünlerin AB’nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

Red Dot Design

Red Dot Design

Dünya çapında verilen en kapsamlı ve en prestijli tasarım ödüllerinden biridir. Gri Set üstü cihazımız Red Dot Tasarım ödülü sahibidir.

Good Design Awards

Good Design Awards

Dünya çapında verilen en kapsamlı ve en prestijli tasarım ödüllerinden biridir. Beyaz Set üstü cihazımız Good Design ödülü sahibidir.

Suyun İyilik Hali İle Tanışın

Suyunuzu ücretsiz test etmekten ve ihtiyaçlarınıza uygun uluslararası sertifikalı cihazlarımızın danışmanlığını sunmaktan memnuniyet duyarız.

+90
Contact us

© Copyright 2024 - Tüm hakları Saklıdır