SSS

Faydalı Bilgiler

İletişim

Iyilik Elcisi

WATERNET SU ARITMA TEKNOLOJİSİ

Waternet olarak en iyi teknolojiyi kullanarak evinize ve iş yerinize gelen suyu temiz, sağlıklı ve yumuşak içimli hale getiriyoruz.

Sediment filter

SEDİMENT FİLTRE

Sediment (tortu) filtresi su içerisinde bulunan pas, küf, tortu parçacıklarını atar.

Neosense Karbon Filtre

KARBON FİLTRE

Karbon filtre uçucu organik maddeleri (klor, klorin vb.) ve kimyasalları temizler.

Membran Filtre

MEMBRAN FİLTRE

Ters Ozmoz işlemini gerçekleştirir, sağlığınızı olumsuz etkileyen virüs, mikroorganizma ve bakteri arıtımını gerçekleştirir.

Post-Carbon filter

SON KARBON FİLTRE

Su yeniden karbon filtreden geçerek kimyasal maddeler konusunda kontrol edilir.

İyileştirici Filtre

INNOSENSE FİLTRE

Tat ve koku kriterlerini iyileştirir. İyileştirici filtrede bulunan tamamen doğal hindistan cevizi materyali ile suyun tat ve koku kriterlerinin iyileşmesi sağlanır.

Seramik Filtre

SERAMİK FİLTRE

Hazne içerisinde bulunan suda mikroorganizma oluşumunu engeller ve suyu taze tutar.

WATERNET’TE FAZLASI VAR…

WATERNET’TE FAZLASI VAR…

Ters Ozmoz teknolojisi, çeşitli aşamalardan oluşan bir filtreleme sistemidir. Filtre aşamaları cihazdan cihaza değişkenlik gösterir. Waternet olarak cihazlarımız ve kullandığımız filtreler, uluslararası sertifikalara sahiptir.

TERS OZMOZ NEDİR?

TERS OZMOZ NEDİR?

Ters Ozmoz (Reverse Osmosis), ilk olarak gemilerde içme suyu üretimi için kullanılmaya başlanmış olup, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte evlerimize girmeyi başarmış bir filtreleme teknolojisidir. Bu teknoloji, içme suyundan ağır metalleri uzaklaştırabilen tek yöntemdir. Kimyasal bir müdahale olmadan, saf fiziksel işlemlerle arıtma gerçekleştirir.

TERS OZMOZ ÇALIŞMA PRENSİBİ NASILDIR?

TERS OZMOZ ÇALIŞMA PRENSİBİ NASILDIR?

Filtre edilmemiş suyun basınç uygulanarak yarı geçirgen zardan geçirilmesi işlemidir. Bu tamamen doğal bir yöntemdir ve membran filtre kullanılır. Membran, bilim dünyasında hücre zarını, su arıtma teknolojisinde ise seçici geçirgen ya da ayırıcı maddeyi ifade eder.
Bu işlem sırasında su molekülleri ve bazı inorganik moleküller, membran filtre üzerinde bulunan gözeneklerden geçebilirken, suyun içindeki zararlı ve kirletici maddelerin çoğu bu gözeneklerden geçemez ve su, konsantre su olarak dışarı atılır. Bu yöntem, diğer filtreleme yöntemlerine kıyasla istenen kapasitede çok daha iyi su kalitesi elde etmeyi mümkün kılar.

Sertifikalarımız ve Ödüllerimiz

Arıtma suyu teknolojisinin güvenilirliği büyük önem taşır, bu yüzden arıtma sistemlerimiz dünya çapında tanınan sertifikalara ve ödüllere sahiptir.

National Sanitation Foundation (NSF)

National Sanitation Foundation (NSF)

Su, gıda, çevre ve tüketici ürünlerinin sağlık, hijyen ve temizlik standartlarının belirlenmesinde ve sertifikalandırılmasında yetkin, bağımsız, uluslararası en üst otoritedir. NSF 42, NSF 53, NSF 58, NSF 372 ve NSF 401 sağlık sertifikasyonlarının hepsine sahiptir.

Water Quality Association, Gold Seal Altın Mühür (WQA)

Water Quality Association, Gold Seal Altın Mühür (WQA)

Su Kalitesi Derneği’nin “Altın Mühür”ü uluslararası bir kalite ölçütüdür. Bu sertifikasyon, WQA tarafından, filtreleme cihazının en güvenilir ve dürüst üreticilerine verilen bir sertifikadır ve Waternet cihazları bu mühüre sahiptir.

CE Conformite European

CE Conformite European

Avrupa Birliği’nin teknik mevzuat uyumu içinde, ürünlerin AB’nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

Red Dot Design

Red Dot Design

Dünya çapında verilen en kapsamlı ve en prestijli tasarım ödüllerinden biridir. Gri Set üstü cihazımız Red Dot Tasarım ödülü sahibidir.

Good Design Awards

Good Design Awards

Dünya çapında verilen en kapsamlı ve en prestijli tasarım ödüllerinden biridir. Beyaz Set üstü cihazımız Good Design ödülü sahibidir.

HHS Raporu

HHS Raporu

ABD Sağlık ve İnsan Hizmetleri Bakanlığı’nın Faaliyet Raporu, kanser risklerini azaltmak için şu önerileri sunmaktadır:

  1. Filtrelenmiş musluk suyu, bilinen veya şüpheli kanserojen maddelerin ve hormon sistemini bozucu kimyasalların zararlı etkilerini azaltabilir.
  2. Evdeki su kaynağınız güvenliyse, şişelenmiş içme suyu yerine filtrelenmiş musluk suyu tercih edilmelidir.
  3. Suyu plastikten arınmış kaplarda kullanmak veya depolamak, hormon sistemini bozucu kimyasalların ve diğer zararlı maddelerin plastik aracılığıyla suya nüfuz etmesini engeller ve zararlı etkilerini azaltır.
Contact us

Suyun İyilik Hali İle Tanışın

Suyunuzu ücretsiz test etmekten ve ihtiyaçlarınıza uygun uluslararası sertifikalı cihazlarımızın danışmanlığını sunmaktan memnuniyet duyarız.

+90

© Copyright 2024 - Tüm hakları Saklıdır