SSS

Faydalı Bilgiler

İletişim

Iyilik Elcisi

ÜYELİK SİSTEMİ

Waternet üyeliği, en son teknoloji su filtrasyon sistemleri ile temiz, berrak ve sağlıklı suya ulaşmanızı sağlayarak hayatınıza konfor getirir.

Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmaya inanıyoruz, bu nedenle hizmetimizi üyelik sistemiyle sağlıyoruz. Waternet üyeliğiniz boyunca, 4 temel ayrıcalıktan hiçbir ekstra ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. İyilik elçileri ekibimiz, müşteri yolculuğunuzun her adımında size kusursuz deneyim yaşatmak için yanınızda olacaktır.

Ömür boyu cihaz garantisi

Ücretsiz filtre değişimi

Ücretsiz servis ve bakım

7/24 çağrı merkezi

Waternetli Olma Yolculuğu

Waternet olarak en iyi ürün ve teknolojileri kullanmakla kalmıyor, işinin en iyisi olan, kendini iyiliğe adamış bir ekip olarak çalışıyoruz. Waternet üyeleri, seçtiği ürün tipine göre aylık bir üyelik bedeli öder. Böylece pek çok hizmetten ücretsiz yararlanır.
%100’e yakın müşteri memnuniyetine sahip olan Waternet, üyelik avantajlarıyla fark yaratır.

1

Web sitemizdeki formu güncel iletişim bilgileriniz ile doldurun.

2

İhtiyacınızı belirlemek ve hizmetlerimiz hakkında bilgi paylaşmak için ekibimiz size ulaşır.

3

Uzman ekibimiz şebeke suyunuzu test etmek için sizi ziyaret ederek size en uygun ürünü önerir.

4

Uzman ekibimiz tarafından sizin müsaitliğinize göre ürün kurulumu gerçekleştirilir.

Waternet İyilik Elçileri arasına hoş geldiniz!

KURULUM VE KONTROL

Kurulum ve Kontrol

Evinizde Waternet'i kullanmaya başladıktan sonra endişelenmenize gerek yok. Periyodik bakımlar, ekibimiz tarafından takip edilir ve sizin uygunluğunuza göre randevu alınarak gerçekleştirilir. Her 6 ayda bir, teknik ekibimiz cihazınızın bakımını, sterilizasyonunu ve filtre değişimlerini ücretsiz olarak yapar. Cihazınızda herhangi bir aksaklık veya arıza meydana gelirse, ücretsiz teknik bakım talep edebilirsiniz.

Contact us

Suyun İyilik Hali İle Tanışın

Suyunuzu ücretsiz test etmekten ve ihtiyaçlarınıza uygun uluslararası sertifikalı cihazlarımızın danışmanlığını sunmaktan memnuniyet duyarız.

+90

© Copyright 2024 - Tüm hakları Saklıdır