WATERNET HAKKINDA

Waternet Su Hizmetleri A.Ş., 2012 yılında sağlıklı yaşamın temel gerekliliklerinden biri olan sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmak amacıyla kuruldu. Şirketimizin ana faaliyet konusu; sağlıklı, taze ve temiz suyu abonelik sistemi ile müşterilerin hizmetine sunmaktır. Sağlıklı su üreten ve Ters Ozmoz teknolojisi ile çalışan şık tasarımlı su arıtma cihazlarımız ile sunduğumuz bu hizmet sayesinde abonelerimiz güvenilir ve sağlıklı suyu zahmetsizce içmenin keyfini çıkarırlar.

‘Sağlıklı Suya Ulaşmanın En Konforlu Yolu’ ilkesini benimseyen Waternet, gelişen teknoloji ve büyüyen kentleşme ile birlikte her geçen gün daha da uzak kaldığımız sağlıklı yaşama bizi bir adım daha yaklaştırmak için sağlıklı su içmeyi bir hizmete dönüştürür. Sağlıklı suyun insan hayatındaki önemi konusunda tüketicilerde bir bilinç oluşturma amacında olan Waternet, gün geçtikçe daha da geniş kitlelere ulaşma, büyüme ve aynı zamanda su dünyasına yön veren bir marka olma hedefi ile yoluna devam eder.

Waternet İnsan Kaynakları

Waternet olarak bizler, abonelerimizi sağlığa ve çevreye sayısız zararı bulunan ambalajlı su tüketiminden uzak tutarken, İnsan Kaynakları bakış açısıyla da değerlerine ve liderlik ilkelerine bağlı,mutlu çalışanlar topluluğu oluşturmak amacındayız. Bizim için her çalışanımız bir sağlıklı yaşam elçisidir! Organizasyonumuzun ve çalışanlarımızın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik, uygulanabilir çözümler geliştiririz. Waternet kurum kültürünü benimseyip yaşatacak, sürekli gelişime, öğrenmeye açık, geleceği birlikte oluşturacağımız çalışanlarımızı şirketimize kazandırmak önceliğimizdir. 

Çalışanlarımıza yetkinliklerini geliştirebilecekleri gelişim olanakları hazırlayarak potansiyellerini ortaya çıkarabilecekleri ve bu potansiyeli en verimli şekilde kullanabilecekleri çalışma ortamları hazırlamak anlamında çeşitli eğitim imkanları sunmaktayız. 

Siz de Waternet ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız, Kariyer.Net üzerinden açık pozisyonlarımızı inceleyebilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

Waternet İş Fırsatları

DEĞERLERİMİZ

Waternet çalışanları,  şirketi gelecekte olmak istediği yere götürecek olan dört temel değeri kurum kültürünün vazgeçilmezi olarak benimser. Bu değerler;

Icon
Waternet çalışanı açık iletişime inanır
 • Güven ortamının devamı için dürüstlüğe inanırız.
 • Her görüşün farklı da olsa tartışılması gerektiğine inanırız.
 • Birbirimizi gerekçelerle birlikte eleştirir, birbirimizi dinlemeyi ve birbirimizden öğrenmeyi isteriz.
Icon
Waternet çalışanı iş birliği ve dayanışma içinde çalışır.
 • Adil bir yaklaşımla her problemi çözebileceğimize inanırız.
 • Karşımızdakini önyargısız dinler, birbirimizi anlamak ve empati kurmak için çaba gösteririz.
 • Daha etkin ve verimli bir iş ortamı için yetkilendirmeye inanırız.
Icon
Waternet çalışanı taraftar müşteri yaratır.
 • Müşterimizi insan olarak tanımaya ve anlamaya çalışırız. Bir müşterinin sorununu çözmekten daha önemli işimiz yoktur.
 • İyi bir müşteri deneyiminin sadece işimizi doğru yaparak değil, sıcak bir diyalog kurularak mümkün olacağına inanırız.
 • Müşterilerimizin beklentilerinin her zaman bir adım ötesine geçerek fark yaratmaya çalışırız
Icon
Waternet çalışanı girişimci ruhla çalışır.
 • Hayal etmeyi, ezberi bozmayı, yenilikçi olmayı ve hür düşünmeyi alışkanlık haline getiririz.
 • İşimizi sahiplenir, sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getiririz. İşimizi daha iyi yapabilmek için mücadele ederiz.
 • Hata yapmaktan korkmayız, hatalarımızdan öğrenmeye ve hataları tekrarlamamaya çalışırız
Sosyal Sorumluluk Waternet Su Hizmetleri, sağlam temelli bir eğitimle geleceğe güvenle bakabilecek bir nesil yetişeceğine inanır, abone sayısına paralel olarak Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na kaynaklarının %1 ini aktarır.