WATERNET İÇİN NE SÖYLEDİLER?

1111Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam vestibulum consequat elit eget maximus. Quisque vitae commodo sem. Fusce convallis nibh a turpis fringilla, eu pharetra orci rhoncus. Nam sed enim nisi. Phasellus dui sapien, luctus in dapibus et, lobortis ac urna. Quisque egestas at augue vel ullamcorper. In vehicula vel quam ac fringilla.

Nam pulvinar tempus odio nec vulputate. Phasellus tincidunt ut enim semper condimentum. Vestibulum eget leo a elit congue finibus. Sed consequat purus dui, nec sodales purus dignissim at. Cras eu mauris et tellus convallis porta id non lectus. Quisque mattis justo vitae consectetur lobortis. Etiam varius nulla sed arcu faucibus, eu mollis dui iaculis. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur dui nunc, suscipit non risus sed, hendrerit elementum orci. Aliquam gravida, velit at ultricies tincidunt, nibh massa euismod risus, non mattis nisl quam sit amet orci.

Arzu Gül

Waternet Set Üstü'nü bir yılı aşkın süredir kullanıyorum. Çok memnunum, tek kelimeyle harika bir ürün, bende bağımlılık yaptı diyebilirim. Waternet sayesinde su içme alışkanlığım oldu, suyun tadı, konforu ve en önemlisi çocuklarımın sağlıklı su içmesini sağlıyorum.

Benim için çok önemli bir konu da, fazla su içtiğim için artık idrar yolu enfeksiyonu olmuyorum. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Size tavsiyem kaliteli yaşamak için Waternet'i seçin ve sağlıkla kalın.

Avon Kozmetik-Bölge Satış Müdürü

Zeynep Emmez

Benim ve ailemin sağlıklı suya ulaşması işte bu kadar kolay. Bizim içtiğimiz suyun içinde sağlığımıza zararlı bir şey yok, kafamız rahat. 7/24 sağlıklı suya beklemeden ulaşmanın konforunu yaşıyoruz.

Su hayattır, sağlıktır diye düşündük, araştırdık. En iyi servis ağı ile sağlıklı suya Waternet sayesinde ulaştık.

Siz de su kaynağınızdan memnun değilseniz Waternet ile muhakkak tanışın! 

Satış Yöneticisi

Melih Kohen

Hazır ofis sektörünün lider markası olarak tüm şubelerimizde aynı standartlarda hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Regus, Türkiye’ de hızla yayılırken seçtiğimiz tedarikçilerin montaj ve teknik servis olanakları sunması bizim için çok önemli. Ortalama 100 kişinin çalıştığı ofislerimizde içme suyu ihtiyacını karşılamak için Waternet'i seçerken, öncelikle misafirlerimizin sağlıklı, taze, temiz ve leziz suya PVC damacanaların zararlı ortamına girmeden ulaşmalarını hedefledik. Ofislerimizdeki damacana sipariş süreci, bunların stoğu için yer ayrılması, stoksuz kalma sorunu, yer aldığımız plazalara su taşıyan ekiplerin giriş çıkışındaki izin sorunları,damacana değiştirme zahmeti ve yaratılan görüntü kirliliği de tamamen ortadan kalkmış oldu. Bunun yanında şube sayımız arttıkça damacanada su tedariğine kıyasla sağladığımız tasarruf da daha kayda değer hale geldi.Tüm merkezlerimizdeki ihtiyaçlar için tek müşteri temsilcisi üzerinden taleplerimizin takibi, sözleşme aşamasındaki şeffaflık, faturalamadaki ciddiyet, 7/24 çağrı merkezi desteği, otomatik mail ve sms ile yapılan hatırlatmaların biz kurumsal firmaların iş yükünü ciddi ölçüde hafiflettiğine inanıyorum. Ofislerimizin mimari planları Londra’daki ana dizayn büromuzda çizilirken mutfak dolap dizaynlarımız Waternet’in sebil ve set altı cihazlarına göre yapılıyor. Sanırım bu vesile ile marka bağımlılığı konusunda şubemiz olan 108 ülke arasında bir ilke imza attık. Teşekkürler Waternet.

Regus Türkiye Bölge Direktörü

Ece Kumkale

Su benim en Hassas olduğum konulardan biri çünkü çocuklarımızın sağlığı için çok önemli. Dinlediğim tüm uzmanlar plastik damacanaların sağlığımız için çok tehlikeli olduğunu söylüyor. Cam damacanaları da düşündüm ama onlar da hem pahalı hem de yemeklere, sebze meyveleri yıkamaya kullanmak için pratik değil. Damacanalardan içtiğimiz suya karışabilecek plastiklerin dışında yemeklere kattığımız ve meyve sebzeleri yıkarken kullandığımız suların içindeki ağır metaller de beni çok endişelendiriyor. Yemeklere kullandığımız musluk suyunu kaynattığımızda içindeki mikroplar ölüyor ama ağır metaller aynen kalıyor ve vücudumuza giriyor. Bir de bu sistemde her an taze suyun hazır olması “su bitti” derdinin olmaması, damacana sistemindeki devamlı kapıyı yabancı bir insana açma ve güvenlik problemi olmaması çok hoşuma gidiyor.

Hassas Anne

Aylin Çelik

Bebeğimin sağlığı her şeyden önemli. Waternet sayesinde artık ona sağlıklı su içirdiğimi biliyorum. Üstelik sıcak-soğuk suya erişim alternatifleri sayesinde çok konforlu bir sistem!

Karaca Home KH Dış Ticaret Müdürü

Onur Öztürk

Mygym olarak çocuklara her şeyin en sağlıklısını sunmaya çalışıyoruz. Waternet'in güvenilir hizmeti sayesinde küçük misafirlerimiz tüm şubelerimizde sağlıklı su içebiliyor.

My Gym

SEREN GÜZEL

İki yoğun çalışan insan olarak bitmek bilmez bir 'Su bitmiş!', 'Niye sipariş vermedin?', 'Bu saatte nereden alacağız?' tartışmamız vardı. Mutfağımız çok küçük olduğu için Set Altı cihazı tercih ettik. Hem 'Su bitti' derdimiz bitti, hem de artık yemek yaparken gönlümüzce musluktan temiz su kullanabiliyoruz.

SEREN GÜZEL

ŞAFAK EBCİNOĞLU

Waternet kullanmaya başladığımızdan beri su siparişi, bekleme, ödeme gibi konular tamamıyla ortadan kalkmış durumda. İstediğimiz zaman, istediğimiz şekilde (sıcak, soğuk, oda sıcaklığında) suyumuzu içebiliyoruz. Ayrıca çocuğumuzun kendi başına sebilden su alması ayrı bir rahatlık

ŞAFAK EBCİNOĞLU