WATERNET FİYAT AVANTAJI NEDİR?

Waternet su arıtma cihazları, abonelik sistemi sayesinde, sizi gizli maliyetlerden kurtararak fiyat avantajı yaratır, temiz ve sağlıklı suya en kolay şekilde ulaşmanızı sağlar.


Diğer Su Arıtma Cihazları

Diğer su arıtma cihazlarının fiyatlarıyla karşılaştırdığınızda Waternet’in en büyük avantajı abonelik sistemi ile su arıtma hizmeti alınabilmesidir. Yani bu süreç  boyunca hiç bir bakım, filtre değişimi ve ürün garanti süre sınırlaması olmadan hizmet almaya devam edersiniz. Üstelik aydan aya ödediğiniz abonelik ücreti ile de bir anda büyük yatırım maliyetlerine katlanmanız gerekmez. Waternet’te seçeceğiniz cihaz tipine göre aylık abonelik bedeli ödersiniz. Ekstra cihaz yatırımı yapmanıza gerek kalmaz.

Su arıtma cihazını satın aldığınızda sürekli değişmesi gereken filtreler, bakım masrafları, bozulup, garanti dışı kalan cihazlar buzdağının görünmeyen kısmıdır. Waternet'te cihazlara başlangıçta bir yatırım maliyeti yapılması gerekmez. Aboneliğiniz süresince cihazların bakım ve filtre değişimleri ücretsiz yapılır. 

Damacana ve Plastik Pet Şişeler

2013 yılında yıllık kişi başı ortalama su tüketimi 54 litre PET, 81 litre Damacana (toplam 135 litre Ambalajlı Su) olarak gerçekleşmiştir. Çay, kahve ve pişirdiğimiz yemeklerde de damacana veya pet şişe suların kullanıldığı düşünüldüğünde bu miktar oldukça artabilmektedir. 

Plastik yapısında kullanılan maddelerden dolayı sağlığa zararlı olabilen plastik damacanalar ilk bakışta bütçe açısından daha uygun görünse de uzun vadede sağlığımıza zararlı olması ile birlikte aylık tüketim miktarımıza bağlı olarak karlı bir seçim olmayabilir.

Plastik damacanalara oranla daha az kimyasal içeren cam damacanaların fiyatlarının maiyetinden dolayı çok daha yüksek olması ve daha küçük porsiyonlar halinde sunulması sebebi ile oldukça yüksek masraflı ve zahmetli olmaktadır. Damacaların zararları hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsinizWaternet uzun vadede evinizde sizin, eşinizin, çocuğunuzun, kısacası tüm sevdiklerinizin sağlığına yapacağınız bir yatırımdır. Bu sayede daha sağlıklı bir su tüketip, arıtılmış suyun bütün faydalarından yararlanırsınız.

Su tüketim miktarınız ve harcadığınız miktarı hesaplayın, Hemen Randevu formunu doldurun. Kullanımınıza göre size en uygun su arıtma cihazı fiyatları için sizi arayalım; ihtiyacınıza en uygun su arıtma cihazına birlikte karar verelim.


WATERNET
SİZE NE KADAR UYGUN?

Sağlıklı ve taze içme suyuna
ulaşmanın en kolay yolu için hemen:

TIKLA

KULLANIM YERİ

İŞ YERİ
EV

KULLANIM TERCİHİ

KULLANIM MİKTARI


MARKA

KULLANIM ALANI

 

TEKLİF AL

Aylık su maliyetlerinize çok yakın maliyetlerle her an sağlıklı ve güvenilir içme suyuna ulaşmak istemez misiniz? Detaylı bilgi ve ücretsiz teklif almak için hemen tıklayın!
TEKLİF AL

WATERNET BANA UYGUN MU?

Waternet fiyat avantajı testini çözün; su kullanım miktarınız ile karşılaştırıldığında Waternet su arıtma cihazı fiyatları sizin için avantajlı mı karar verin!

Hemen randevu formunu doldurun, Waternet suyun tadına bakın! Evinize ya da iş yerinize gelen Waternet suyun lezzetine bakın ve ihtiyacınıza en uygun ürünü seçmenize yardımcı olalım!

WATERNET SU KAMPANYALARI