Kullanıcı Yorumları

Waternet’i, Suyun iyi haline
ulaşanlardan dinleyin?

Arzu Gül

‘‘ Waternet Tezgah Üstü'nü bir yılı aşkın süredir kullanıyorum. Çok memnunum, tek kelimeyle harika bir ürün, bende bağımlılık yaptı diyebilirim. Waternet sayesinde su içme alışkanlığım oldu, suyun tadı, konforu ve en önemlisi çocuklarımın sağlıklı su içmesini sağlıyorum.

Benim için çok önemli bir konu da, fazla su içtiğim için artık idrar yolu enfeksiyonu olmuyorum. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Size tavsiyem kaliteli yaşamak için Waternet'i seçin ve sağlıkla kalın. ’’

Arzu Gül Avon Kozmetik-Bölge Satış Müdürü
Zeynep Emmez

Benim ve ailemin sağlıklı suya ulaşması işte bu kadar kolay. Bizim içtiğimiz suyun içinde sağlığımıza zararlı bir şey yok, kafamız rahat. 7/24 sağlıklı suya beklemeden ulaşmanın konforunu yaşıyoruz. Su hayattır, sağlıktır diye düşündük, araştırdık. En iyi servis ağı ile sağlıklı suya Waternet sayesinde ulaştık. Siz de su kaynağınızdan memnun değilseniz Waternet ile muhakkak tanışın!

Zeynep Emmez Satış Yöneticisi
Melih Kohen

Hazır ofis sektörünün lider markası olarak tüm şubelerimizde aynı standartlarda hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Regus, Türkiye’ de hızla yayılırken seçtiğimiz tedarikçilerin montaj ve teknik servis olanakları sunması bizim için çok önemli. Ortalama 100 kişinin çalıştığı ofislerimizde içme suyu ihtiyacını karşılamak için Waternet'i seçerken, öncelikle misafirlerimizin sağlıklı, taze, temiz ve leziz suya PVC damacanaların zararlı ortamına girmeden ulaşmalarını hedefledik. Ofislerimizdeki damacana sipariş süreci, bunların stoğu için yer ayrılması, stoksuz kalma sorunu, yer aldığımız plazalara su taşıyan ekiplerin giriş çıkışındaki izin sorunları,damacana değiştirme zahmeti ve yaratılan görüntü kirliliği de tamamen ortadan kalkmış oldu. Bunun yanında şube sayımız arttıkça damacanada su tedariğine kıyasla sağladığımız tasarruf da daha kayda değer hale geldi.Tüm merkezlerimizdeki ihtiyaçlar için tek müşteri temsilcisi üzerinden taleplerimizin takibi, sözleşme aşamasındaki şeffaflık, faturalamadaki ciddiyet, 7/24 çağrı merkezi desteği, otomatik mail ve sms ile yapılan hatırlatmaların biz kurumsal firmaların iş yükünü ciddi ölçüde hafiflettiğine inanıyorum. Ofislerimizin mimari planları Londra’daki ana dizayn büromuzda çizilirken mutfak dolap dizaynlarımız Waternet’in sebil ve tezgah altı cihazlarına göre yapılıyor. Sanırım bu vesile ile marka bağımlılığı konusunda şubemiz olan 108 ülke arasında bir ilke imza attık. Teşekkürler Waternet.

Melih Kohen Regus Türkiye Bölge Direktörü
Ece Kumkale

Su benim en Hassas olduğum konulardan biri çünkü çocuklarımızın sağlığı için çok önemli. Dinlediğim tüm uzmanlar plastik damacanaların sağlığımız için çok tehlikeli olduğunu söylüyor. Cam damacanaları da düşündüm ama onlar da hem pahalı hem de yemeklere, sebze meyveleri yıkamaya kullanmak için pratik değil. Damacanalardan içtiğimiz suya karışabilecek plastiklerin dışında yemeklere kattığımız ve meyve sebzeleri yıkarken kullandığımız suların içindeki ağır metaller de beni çok endişelendiriyor. Yemeklere kullandığımız musluk suyunu kaynattığımızda içindeki mikroplar ölüyor ama ağır metaller aynen kalıyor ve vücudumuza giriyor. Bir de bu sistemde her an taze suyun hazır olması “su bitti” derdinin olmaması, damacana sistemindeki devamlı kapıyı yabancı bir insana açma ve güvenlik problemi olmaması çok hoşuma gidiyor.

Ece Kumkale Hassas Anne

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Talebiniz Alındı

Sağlıklı Suya Ulaşmanıza Az Kaldı, En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceğiz.