İşyeriniz için Waternet

Waternet su arıtma cihazlarını işyerinizde kullandığınızda kendiniz, çalışanlarınız ve misafirleriniz için konforlu bir ofis ortamı yaratırsınız.

Damacana su maliyetinden kurtulur, plastik kullanımının önüne geçer, “sürdürülebilirlik” vizyonunuza, su tüketim alışkanlıklarınızı değiştirerek katkı sağlarsınız.

Waternet kullanarak şirketinize ve dünyaya büyük bir iyilik yaparsınız.

Waternet su arıtma cihazlarını şirketinizde kullanarak hem çalışanlarınızın arıtılmış tertemiz su içmelerini sağlar hem de şirketinizin marka imajını arttırırsınız. Ayrıca ekstra iş gücü, maliyet ve zaman kayıplarının da önüne geçersiniz.

 

01

Neden İş Yerinizde Waternet Kullanmalısınız?

Waternet su arıtma cihazlarıyla ofisinizde çay-kahve yapmak, istenilen sıcaklıkta suya ulaşmak çok daha kolay ve ekonomiktir.

İşyerinizde ortak kullanım alanlarına, toplantı odalarınıza veya ofis mutfağınıza şık görüntüsüyle uyum sağlayan Waternet cihazları, pratik kullanımı ile işinizi kolaylaştırır.

Damacanaların depolanması ve sipariş sürecinin yarattığı iş yükünden sizi kurtarır.

Waternet su arıtma cihazları neden daha sağlıklı?

Hayatın temeli olan su, günün büyük bölümünü geçirdiğimiz ofislerde de en önemli ihtiyaçlardan biridir.

Sağlıklı bir yaşam için bir insanın günde en az 2 -2,5 litre su içmesi gerekir.

Günde ortalama 8 saatini ofiste geçiren bir kişi, içmesi gereken su miktarının %75’ini yani günde en az 1,5 litre suyu mesai saatleri içerisinde tüketir..

02

Gelişmiş teknolojisi ve yüksek standartlarıyla içiniz rahat!

Uluslararası standartlara ve uygun sertifikalara sahip Waternet cihazlarında dünyanın en iyi arıtma sistemi olan Ters Osmoz teknolojisi kullanılır ve bu sistemde 6 aşamalı filtre bulunur. Bu Cihazlar, işyerinize gelen suyu sağlığınıza etki edebilecek tüm risklerden arındırır. Bunu yaparken mineral dengesini de korur.

Bir damacananın ortalama 75 defa temizlenerek tekrar tekrar kullanılabildiği göz önüne alındığında ne kadar büyük bir risk ile karşı karşıya kaldığınızı daha net görebilirsiniz.

Waternet, tüm zararlı maddelerden arıtılmış tertemiz suya kesintisiz ulaşabilmeniz için Merkezi Sistem ile yürüttüğü periyodik bakım hizmetiyle filtre değişimlerini sürekli takip eder. Böylece cihazınızdan her zaman iyi su elde edersiniz.

Konusunda uzman İyilik Elçilerinin takibiyle gerçekleştirilen ve düzenli olarak yapılan sanitasyon işlemleri sayesinde cihazlardan gelen su, alınan örneklerle test edilir. İncelikle yapılan tetkiklerle Waternet cihazlarından daima temiz su alırsınız, içiniz rahat tüketirsiniz.

03

Waternet neden daha konforlu?

Waternet ile su takibi yapmanıza gerek kalmaz siz sadece işinize odaklanırsınız. Bu sayede veriminizi artırır, “sipariş verildi mi?”, “neden gelmedi?”, “ödemesi yapıldı mı?” gibi sizi veya personelinizi meşgul edecek işlerle uğraşmaz, operasyonel maliyetleri hayatınızdan çıkarırsınız.

 • Tek satın alma talebi ile birçok lokasyonda aynı anda üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
 • Her lokasyon için su fiyat takibi yapmaktan kurtulursunuz.
 • Kurumsal Müşteri Ortağınız ile tüm sürecinizi kolayca takip edebilirsiniz.
 • Tek faturada muhasebe girişinizi yapabilirsiniz.
 • Damacana stoklamak için ekstra alan ayırmaya gerek duymazsınız.
 • Sadece Waternet’e özel cihazların arkasındaki kare kod sayesinde, cihazınızın periyodik bakımlarının ne zaman yapıldığına bakabilir; taze suyun sürekliliğinden emin olabilirsiniz.
04

Waternet neden daha ekonomik?


 • Aynı miktardaki su için damacana alımına kıyasla daha az gideriniz olur.
 • Ücretsiz periyodik filtre değişimi ve bakım hizmetleri sayesinde sürpriz ek maliyetlerle karşılaşmaz, cihaz kullanım süresince yalnızca üyelik bedelini ödersiniz.
 • Mutfak servis elemanı sayınızı verimli hale getirirsiniz.
 • Üyelik ücretinin tamamını vergiden muaf tutabilirsiniz.
 • Küçük mutfak aletlerinin satın alım ve bakım maliyetlerinden (su ısıtma cihazı, buzdolabı) tasarruf edersiniz.
 • Tezgah üstü cihazlarımız ve sebillerimiz ile anında sıcak/soğuk ve oda sıcaklığındaki suya enerjiden tasarruf ederek ulaşırsınız.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Talebiniz Alındı

Sağlıklı Suya Ulaşmanıza Az Kaldı, En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceğiz.