Hakkımızda

Waternet Hakkında

Waternet Hakkında

Kurulduğumuz günden beri iyiliği hedefledik.

Waternet, 2012 yılında Pronet markasının yaratıcıları tarafından tüm Türkiye’ye suyun iyi halini sunmak amacıyla kurulmuştur. 2022 yılından itibaren hizmet verdiği bölgeler arasına Dubai ve GCC ülkelerini de eklemiştir.

Waternet, sağlıklı ve taze suya ulaşmanızı sağlamak için dünyanın en iyi teknolojilerini kullanır. Cihazlarını geleceğin teknolojilerine uygun olarak geliştirir.

Vizyonumuz

Waternet, evimize kadar gelen suyun aslında doğru teknoloji ile buluşturulduğunda içilebilecek en iyi su olduğunu bilir. Ve bu bilinci üyeleri ile birlikte her su tüketicisine yaymayı görev edinir.

Üye sayısını her geçen gün artırarak, su dünyasına yön veren marka olmayı hedeflemektedir.

Ekibimiz ve Faaliyet Alanlarımız

150 kişilik ekibimiz, Türkiye, Dubai ve GCC ülkelerindeki üyelerine su arıtma konusundaki uzmanlıklarıyla kesintisiz hizmet sunar.

Waternet ile iyi suya ulaşan sektörler arasında; spor, enerji, yeme-içme, perakende, sağlık, kişisel bakım, elektronik, ev-yaşam-dekorasyon, eğitim, e-ticaret, otomotiv sektörü yer alır.

Waternet, deneyim, uzmanlık ve müşteri memnuniyetinde kendi sektöründe bir adım önde olan bir markadır. Geleceğin arıtma teknolojilerini takip eden, iyiliğe kendini adamış marka elçileriyle sürekli büyüyen Waternet, hizmet ağını genişletmeye, daha fazla eve ve işyerine iyi suyu ulaştırmaya devam edecek.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Talebiniz Alındı

Sağlıklı Suya Ulaşmanıza Az Kaldı, En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceğiz.