Sağlıklı Suya Zahmetsiz Ulaşım Waternet’te seçeceğiniz cihaz tipine göre sadece aylık bir abonelik bedeli ödersiniz. Ekstra cihaz yatırımı yapmanıza gerek kalmaz.
Waternet abonesi olduktan sonra, sağlıklı suya sipariş saati derdine düşmeden istediğiniz her an ulaşırsınız.
Ambalajlanmış içme suyunuzu nereye sığdıracağınız konusunda artık canınızı sıkmaz, sağlıklı suya zahmetsizce erişmenin keyfini sürersiniz.
Ücretsiz Filtre Değişimi Waternet teknisyenleri filtre değişim döngülerine göre sizi düzenli olarak ziyaret eder.
Abonelik süreniz boyunca su arıtma cihazınızın filtre değişimleri için ücret ödemeden cihazınızdan taze su içmenin tadını çıkarırsınız.
Periyodik Temizlik ve Bakım Waternet’te abonelik süreniz boyunca su arıtma cihazınızın periyodik bakım ve filtre değişim işlemleri ücretsiz yapılır.
Teknik servis uzmanlarımız servis döngülerine göre  gerçekleştirecekleri ziyaretlerinde sizden ekstra bir ücret talep etmez.
7/24 Müşteri İlişkileri Desteği Su arıtma cihazınızın kullanımı ile ilgili aklınıza bir şey mi takıldı? 
Bakım tarihinizi mi öğrenmek istiyorsunuz? Ya da cihazınızla ilgili başka bir talebiniz mi var?
0850 250 22 22 nolu Çağrı Merkezi telefonumuzdan Waternet’e ulaşabilir, 7/24 müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz.
Sınırsız Ürün Garantisi Waternet su arıtma cihazınızda üretim ya da parça kaynaklı bir sıkıntı mı oluştu? Garanti sürelerine kafanızı yormanıza gerek yok!
Waternet abonelerine sunduğumuz cihazlar (Set Altı, Set Üstü, Sebil) abonelik sistemi sayesinde sınırsız olarak Waternet güvencesi altındadır.
TEKNOLOJİMİZ Waternet cihazlarında kullanılan arıtma teknolojisi Ters Ozmoz olarak bilinen ve içme suyu elde etme yöntemlerinde ağır metalleri bile arıtabilen tek teknolojidir. 5 aşamalı filtre ve Ters Ozmoz yöntemi ile musluk suyunuzu doğal yöntemlerle arındırarak, temiz ve sağlıklı içme suyuna istediğiniz her an ulaşmanızı sağlar. Waternet teknolojisine yakından göz atmak için tıklayın! İncele